Мікроскопи

MCX100 LCD LavenderЦифровий LCD мікроскоп Lavander поєднує якісну оптику ICO2 Plan Infinitive і високотехнологічний планшет. Вбудована камера на 5 Мп дозволяє робити знімки з високою роздільною здатністю.
добавить в корзину 
MCX-100 FL DaffodilМультифункціональність системи Daffodil дає можливість використовувати різні методи спостереження: світлого поля, темного поля, фазового контрасту, поляризації та флуоресцентної мікроскопії.
добавить в корзину 
MC-50 PetuniaБінокулярний мікроскоп PETUNIA MCX50 використовується для роботи в клінічних, ветеринарних та біологічних лабораторіях, а також є відмінним вибором для шкіл та університетів.
добавить в корзину 
MC-20iПризначений для проведення рутинних та загальноклінічних досліджень у клінічних та біологічних лабораторіях, а також для навчальних цілей у вищих та середніх навчальних закладах.
добавить в корзину 
Стереомікроскоп MicroZoom 1240Стереомікроскоп MicroZoom 1240 дозволяє спостерігати об'єкт під різними кутами, за рахунок чого у спостерігача формується об'ємне стереоскопічне (3D) зображення.
добавить в корзину 
MC100(X) CrocusЛабораторний бінокулярний дослідний мікроскоп MC-100(X) Crocus для проведення досліджень у галузі медицини, біології та матеріалознавства з флуоресцентним блоком на основі світлодіодів.
добавить в корзину