Micros

Основною продукцією компанії Мікрос (Австрія) є мікроскопи та мікрооптичні системи, а також обладнання для підготовки цитологічних зразків, що застосовуються у медичних, ветеринарних, біологічних та технічних лабораторіях.

Ергономічний дизайн, постійне впровадження нових технологічних рішень, гнучка економічна політика, сервісна та технічна підтримка дозволило мікроскопам з торговою маркою Micros досягти значного успіху на світовому ринку лабораторного обладнання.

В асортимент запропонованої продукції входить як монокулярні навчальні мікроскопи, так і складні мікрооптичні системи, придатні для складних спеціалізованих досліджень у всіх галузях; як мікроскопи проходить світла так інвертовані мікроскопи та інше.

Широко використовуються цифрові технології для прийому, передачі та архівування отриманого зображення. Кожна модель має кілька модифікацій із різною системою освітлення, набором об'єктивів та спеціалізованих аксесуарів – це дає можливість підібрати конфігурацію, яка ідеально підходить для необхідного споживача дослідження.

Компанія Мікрос є членом The British Royal Microscopical Society (Британського королівського мікрооптичного товариства), міжнародної організації, яка об'єднує професіоналів, що працюють з мікроскопами та іншими мікрооптичними системами з усього світу, а також європейського товариства з мікроскопії (European Microscopy Society).