Dirui

Dirui Industrial спеціалізується на розробці та виробництві обладнання та витратних матеріалів (діагностичні та імунологічні реагенти, тести смужки) розрахованого для використання в медичних лабораторіях з різним потоком пацієнтів.


Dymind

Shenzhen Dymind Biotechnology Co., Ltd — високотехнологічне підприємство, що спеціалізується на наукових дослідженнях та дослідно-конструкторських розробках та виробництві лабораторного обладнання. Основна продукція компанії – гематологічні аналізатори

ELMI Ltd

ELMI Ltd

Компанія ELMI Ltd заснована в 1989 році в Ризі (Латвія) та спеціалізується на розробці та виробництві лабораторного обладнання для пробопідготовки: центрифуги, різні типи міксерів та мішалок, шейкери та водяні лазні.


Glenbio

Glenbio спеціалізується на розробці та виробництві аналізаторів для клінічної хімії, визначення лікарських засобів та терапевтичного лікарського моніторингу, імунохімічного аналізу, різноманітних тест систем, реагентів

Helena Biosciences Europe

Helena Biosciences Europe

Helena Biosciences Europe - спеціалізується на виготовленні та продажу інноваційних діагностичних та дослідницьких систем та обладнання для лабораторій органів охорони здоров'я, біологічних науково-дослідних лабораторій.


Histo-Line Laboratories

Histo-Line Laboratories – компанія, яка займається всебічним оснащенням гістологічним обладнанням та реагентами. Заснована в Мілані в 1987, компанія займає площу 1000 м².

Instrumentation Laboratory

Instrumentation Laboratory

Instrumentation Laboratory є одним із провідних північноамериканських розробників та виробників лабораторного обладнання для охорони здоров'я та ветеринарії. Основна продукція компанії - аналізатори різної модифікації та супутні матеріали.

Micros

Micros

Основною продукцією компанії Мікрос (Австрія) є мікроскопи та мікрооптичні системи, а також обладнання для підготовки цитологічних зразків, що застосовуються у медичних, ветеринарних, біологічних та технічних лабораторіях


Rayto

Компанія Rayto (Китай) є одним із світових лідерів із виробництва лабораторного обладнання та програмного забезпечення для проведення дослідження «in vitro»

Xi'an Tianlong Technology Co., Ltd

Xi'an Tianlong Technology

Xi'an Tianlong Technology Co., Ltd. - це інноваційне високотехнологічне підприємство, засноване 1997 року. Основний напрямок компанії – виробництво реагентів та обладнання для молекулярної діагностики in vitro.


Zonkia

Компанія ANHUI USTC Zonkia Scientific Instruments Co. (КНР) заснована в 1995 році і вже 25 років вузькоспеціалізовано займається розробкою та виробництвом різних типів центрифуг, широкого спектру обладнання, що охолоджує, приладів для ядерної медицини.