Біохімія

Chemray 420Chemray 420 – автоматичний біохімічний аналізатор для проведення рутинних та спеціалізованих досліджень у медичних лабораторіях з великим потоком пацієнтів.
добавить в корзину 
RT-1904CRT-1904C – біохімічний напівавтоматичний аналізатор відкритого типу. Це компактна фотометрична система, що дозволяє проводити дослідження клінічних біохімічних показників крові, сироватки, сечі, спинномозкової рідини.
добавить в корзину 
GPP-100Експрес-аналізатор специфічних білків GPP-100
добавить в корзину 
Chemray 800
добавить в корзину 
RT-9200RT-9200 — біохімічний напівавтоматичний аналізатор відкритого типу. Аналізатор є відкритою системою, яка придатна для роботи з витратним матеріалом та реактивами будь-яких виробників.
добавить в корзину 
Chemray 330Chemray 330 - автоматичний біохімічний аналізатор для клінічної хімії підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів. Відкрита система для реагентів будь-якого виробника.
добавить в корзину 
Chemray 240Chemray 240 (Rayto) - настільний біохімічний аналізатор для лабораторій із середнім завантаженням, який дозволяє виконувати безліч досліджень клінічної хімії та імунотурбідиметрії.
добавить в корзину 
Lumiray 1600Передова автоматична система з технологією CLIA розроблена для лабораторій з великим потоком зразків
добавить в корзину 
Lumiray 630Компактна автоматична система з технологією CLIA спеціально розроблена для підвищення ефективності лабораторії з маленьким або середнім потоком пацієнтів
добавить в корзину