Гемостаз класичний

RAC-1800
добавить в корзину 
RT-2204CRT-2204C - напівавтоматичний чотирьохканальний аналізатор для дослідження системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів та широким спектром коагулометрических досліджень.
добавить в корзину 
ACL TOP 550 CTSACL TOP 550 CTS – автоматичний коагулометр з високою продуктивністю 240 ПЧ на годину та 180 АЧТЧ на годину. Призначений для виконання середніх та великих об'ємів досліджень з тривалою роботою без перерв у режимі 24/7
добавить в корзину 
RAC-050 Настільний автоматичний коагулометр з вільним доступом та пропускною здатністю до 30 тестів на годину
добавить в корзину 
RT-2202RT-2202 – напівавтоматичний двохканальний аналізатор для досліджень системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пациентів та проведення широкого спектру коагулометричних досліджень.
добавить в корзину 
RT-2201CRT-2201C – напівавтоматичний одноканальний аналізатор для дослідження системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів та широким спектром коагулометричних досліджень.
добавить в корзину 
ACL TOP 350 CTSACL TOP 350 CTS – це настільна, повністю автоматизована система дослідження гемостазу середньої продуктивності. Автоматичний коагулометр виконує клоттингові, хромогенні та імунологічні види досліджень в режимі безперервної роботи 24/7
добавить в корзину 
Helena C-4ХЧотирьохканальний коагулометр Helena С-4Х відкритого типу. Нове покоління високопродуктивних, універсальних коагулометрів Helena С-4Х оптимізовано для виконання рутинних та спеціальних методик у галузі дослідження гемостазу.
добавить в корзину 
ACL ELITE PROACL ELITE PRO – автоматичний коагулометр для лабораторій з малим та середнім потоком пацієнтів. Аналізатор пропонує користувачеві комплексне меню для рутинних та спеціальних досліджень.
добавить в корзину 
Helena C-2ХHelena C-2Х - двохканальний напівавтоматичний коагулометр відкритого типу. Призначений для лабораторій, які проводять рутинні та спеціалізовані дослідження плазмової ланки системи гемостазу.
добавить в корзину 
ACL TOP 750
добавить в корзину 
ACL AcuStarАвтоматизована хемілюмінесцентна технологія забезпечує високу чутливість, безпрецедентну точність та ефективність досліджень спеціалізованих тестів в галузі гемостазу
добавить в корзину