ІФА

RT-3900RT-3900 - високошвидкісний 96-канальний автоматичний мікропланшетний вошер призначений для промивання 96-лункових планшетів або стрипів.
добавить в корзину 
ST-3M и ST-3LШейкер-термостат призначений для створення обертального руху рідини та точної підтримки заданої температури в імунологічних планшетах. Шейкер використовується у мікробіології, вірусології, клінічних лабораторіях.
добавить в корзину 
RT-6500Високошвидкісний імуноферментний аналізатор є фотометричною системою, яка призначена для зчитування та розрахунку результатів аналізів. Фотометр має функцію інкубації та струшування, він підходить для великих та середніх лабораторій.
добавить в корзину 
RT-3100RT-3100 - автоматичний мікропланшетний вошер призначений для промивання 96-лункових планшетів або мікрострипів з плоскодонними, круглодонними та V-подібними осередками.
добавить в корзину 
RT-6100Напівавтоматичний ІФА-аналізатор являє собою фотометричну систему з мікропроцесорним управлінням, яка призначена для зчитування та розрахунку результатів аналізів.
добавить в корзину 
RT-2600CRT2600C – автоматичний промивач планшет з програмами промивок, що настроюються. Восьмиканальна миюча головка дозволяє проводити промивання 96-лункового планшета в будь-якому напрямку.
добавить в корзину 
RT-A29Термошейкер RT-A29 – лабораторне обладнання для підготовки матеріалу. Термошейкер робить інтенсивне перемішування та струшування мікропланшет при заданій температурі. Нова модель органічно доповнює лінійку приладів для ІФА аналізу.
добавить в корзину 
RT-2100СНапівавтоматичний ІФА-аналізатор є фотометричною системою, яка призначена для зчитування та розрахунку результатів аналізів.
добавить в корзину