Компанія Glenbio (Ірландія) спеціалізується на розробці та виробництві аналізаторів для клінічної хімії, визначення лікарських засобів та терапевтичного лікарського моніторингу, імунохімічного аналізу, а також різні тест системи та діагностичні реагенти для медичних, ветеринарних та біологічних лабораторій.

Завдяки широкій мережі регіональних представництв продукція компанії представлена ​​більш ніж у 100 країнах світу. Серед досягнень Glenbio слід зазначити: автоматичний аналізатор модельного ряду Sapphire для визначення лікарських засобів у крові; біохімічний портативний експрес аналізатор Liqui-Stat для проведення досліджень біля ліжка хворого; унікальні засоби для очищення та дезінфекції для лабораторних робіт SterlSTAT.

В асортимент продукції входить лабораторне обладнання для пробопідготовки - система EZ-Cyto для підготовки цитологічних зразків з мазка Папаніколау, біопсійного матеріалу щитовидної та передміхурової залози та інше.

Великий вибір експрес тестів (Rapid Tests) для медичних та ветеринарних лабораторій розрахованих для точної та надійної діагностики захворювань серцево-судинної системи, онкопатології та низки інфекційних захворювань.

Потужний науково-дослідний склад, сучасні виробничі площі дозволяють пропонувати унікальну продукцію для різних лабораторій та повністю відповідати своєму гасло – «Ми створюємо лабораторні технології майбутнього».