Helena Biosciences Europe

Helena Biosciences Europe

Компанія Helena Biosciences Europe (Великобританія) спеціалізується на виготовленні та продажу інноваційних діагностичних та дослідницьких систем та обладнання для лабораторій органів охорони здоров'я, ветеринарних лабораторій, біологічних науково-дослідних лабораторій. Основний напрямок роботи компанії є електрофорез та гемостаз.

Вже понад три десятиліття, компанія є лідером на європейському ринку клінічного електрофорезу, піонером у створенні та розробці інструментарію, додатків та програмного забезпечення з електрофорезу на агарозних гелях та ацетатних плівках. Одним із досягнень компанії є створення у 2009 році повністю автоматичної системи для капілярного електрофорезу (Clinical Capillary Electrophoresis).

Фурор на ринку лабораторного обладнання причинив представлений у грудні 2012 автоматичний аналізатор для електрофорезу нового покоління V8 E-Class. І на сьогодні ця модель залишається неперевершеною в галузі досліджень білкових фракцій біологічних рідин.

Другою основною сферою діяльності компанії є створення автоматичних та напівавтоматичних систем для дослідження системи згортання крові (гемостазу) та тест наборів для спеціалізованих досліджень. У цій галузі слід відзначити покращену методику та реагенти з дослідження Д-димеру та протеїну S та С.

Основні виробничі площі і штаб-квартира Helena знаходиться на північному сході Англії. Компанія успішно та плідно співпрацює з провідними медичними та біологічними лабораторіями по всьому світу.

Мета компанії Helena Biosciences Europe – Надати медичним лабораторіям найефективніші технології та методики, що відповідають викликам нового сторіччя.