Компанія Rayto (Китай) є одним із світових лідерів із виробництва лабораторного обладнання та програмного забезпечення для проведення дослідження «in vitro».

Основной продукцией компании являются автоматические и полуавтоматические биохимические анализаторы, ИФА анализаторы и промыватели микропланшет, коагулометры, гемотологические анализаторы и многое другое.

Лабораторне обладнання Rayto розраховане для роботи медичних та санітарно-гігієнічних лабораторій, у відділеннях трансфузіології, ветеринарних клініках, науково-дослідних центрах та дослідницьких лабораторіях університетів.

З самого початку створення компанія Rayto була націлена на створення повного циклу створення та продажу лабораторного обладнання – починаючи від розробки та закінчуючи сервісним та гарантійним обслуговуванням.

Сьогодні продукція Rayto має низку національних нагород за якість та інноваційність продукції, а також міжнародний сертифікат якості ISO9001 та ISO13485. За кордоном найкращою характеристикою є постачання більш ніж 70 000 одиниць лабораторного обладнання у понад 100 країн по всьому світу.

Торгова марка Rayto – синонім якісного, інноваційного та недорогого лабораторного обладнання з постійною технічною та сервісною підтримкою.